Witaj w Fuksie 🙂
Istniejemy od czerwca 2000 roku, a więc już prawie 20 lat. Przez ten czas wrośliśmy w krajobraz Kazimierzy Wielkiej i wydaje nam się czasem, że jesteśmy tu od zawsze. BAR FUKS to niewielki, przytulny lokal położony w samym centrum Kazimierzy Wielkiej. Nasz związek z tym miastem widać od razu po wejściu, na ścianach można zobaczyć unikalną galerię starej fotografii prezentującej początki Naszego miasta.
FUKS to jednak nie galeria, a Bar i Pizzeria gdzie można miło spędzić czas lub zamówić jedzenie do domu.

LRM_20170417_154316
Fuks przygotowany na przyjęcie

Bar i Pizzeria Fuks to także miejsce gdzie możesz zorganizować przyjęcie imieninowe, urodzinowe, uroczystość komunijną czy też stypę. Ze względu na kameralny charakter lokalu, w takim przyjęciu może uczestniczyć maksymalnie 45 osób. Nie mogą w nim uczestniczyć osoby ograniczone ruchowo, ponieważ lokal znajduje się na piętrze. Wszelkich informacji na temat wolnych terminów udzielamy telefonicznie.

Najprzyjemniej jest jednak u Nas na co dzień. Można miło spędzić czas przy kominku w miesiącach jesiennych i zimowych. Zapraszamy również na taras, skąd rozpościera się widok na kazimierski rynek. Nasi klienci wybierają najczęściej pizzę, o której mówi się, że jest najlepsza w mieście, lub równie dobry kebab i do tego zimne piwo 🙂 Oczywiście do Waszej dyspozycji jest całe nasze menu.
Jeśli jesteście zabiegani, lub zwyczajnie nie chce Wam się gotować, polecamy nasz codzienny obiad dnia w cenie 13 zł. Jeśli chcesz wiedzieć co na dzisiaj przygotowaliśmy, kliknij guzik na stronie tytułowej.

LRM_20170417_154316